همنوا

Update: 00:00
Interval: 0 1 2 5 10 30
Wed 29-04-2020
18:54
رضا
سلام ايدوست خوبم
مواظب خودتان باشيد
كرونانكيريد
باي
Fri 17-04-2020
03:16
رضا
امروزجمعه هست دلم كرفته استرس بيهوده دارم
Mon 13-04-2020
01:03
رضا
تونيستي خاطراتت هست سنك صبورم بودي دنياودينم بودي
تمام وجودم بودي
كرجه مجازي بوداماروح وروانم بودي
تمام دنيايم بودي
حالاكه نيستي هيج وبوجم
يه جسم خالي خشك وبيروح
افسوس افسوس!!!
Sat 11-04-2020
11:06
رضا
سلام ايدوست خوبم
اميدوارم خوب وبانشاط وسلامت وموفق وسربلند باشي الهي IMAGE
Tue 31-03-2020
08:26
رضا
باي ايدوست خوبمIMAGE
08:23
رضا
فکرشو بکن! سال دیگه این موقع، همه خانواده دور هم باشن...
صداهای جدیدی به خونواده اضافه شده باشه...
مجردا به عشقشون رسیده باشن...
متاهلا هم که منتظر بچه بودن، بچه دار شده باشن...
اون لبخندایی که از خونواده ها، ماه ها، شاید سال ها دور شده بود، بازم به لباشون برگشته باشه
بعد همین جور که صدای قهقهه
more
08:23
رضا
سلام سال نومبارك
IMAGE
04:20
Boycott Israel

Company

Nokia

04:20
رضا
IMAGE
04:18
رضا
Dostet darm bay
04:16
رضا
Farsi nadarm
04:13
رضا
Hi
Sun 25-08-2019
14:22
سلام
IMAGE
14:20
سلام
دخترتنها
09:02
همدم
رضا
Mon 08-07-2019
02:59
رضا
خاطراتت برام عزيزست نگذارتنهاسفركنم
برايت نفس ميكشم گرچه آهسته قدم ميزنم منتظرتم تاتوبيايي
02:56
رضا
سلام ايدوست
كاش همنوايي ميكردي ايدوست
جاده يكطرفه بي انتهايي خسته ام كردايدوست
IMAGE
Fri 08-03-2019
05:34
رضا
سلام
Sun 17-02-2019
17:05
رضا
سلام
Thu 31-01-2019
03:02
رضا
دلتنگم
همنوا
German
Features Settings Link-Generator FAQ Statistic System Imprint
TOP ROOMS
MENUE

Visits
177179989
Today
4630