برامج

Update: 00:00
Interval: 0 1 2 5 10 30
Thu 01-03-2018
14:49
خمخم وإسمى جمال
ياﺟﻤﺎعة ﻛﻼﻣﻰ ﺟﺪ ﻓﻌﻼ ﻣﺶ ﻫﺰﺍﺭ ﺍﻧﺎ ﺍﺟﺎﺯه ﺍﻟﻴﻮﻡ ﺍﻟﻰ ﺣﺎﺑﺐ ﻧﺘﻘﺎﺑﻞ ﻓﻮﻧﻰ ﻫﺮﺩ ﻋﻠﻲ ﺑﻌﺪ 12 ﺍﻟﻈﻬﺮ ﺍﺭﺟﻮ ﺍﻟﺠﺪﻳﻪ ﺍﻧﺎ ﺳﺎﻟﺐ ﺍﺭﺩ ﺭﻣﺎﻧﺴﻰ ﻭﻣﻤﻜﻦ ﺗﺒﺎﺩﻝ ﻟﻠﺤﺎﺑﺐ ﻭﺩﺍ ﺭﻗﻤﻰ ﻭﻳﺎﺭﻳﺖ ﻓﻌﻼ ﺍﻟﺠﺪﻳﻪ 0128050387
14:49
خمخم وإسمى جمال
ياﺟﻤﺎعة ﻛﻼﻣﻰ ﺟﺪ ﻓﻌﻼ ﻣﺶ ﻫﺰﺍﺭ ﺍﻧﺎ ﺍﺟﺎﺯه ﺍﻟﻴﻮﻡ ﺍﻟﻰ ﺣﺎﺑﺐ ﻧﺘﻘﺎﺑﻞ ﻓﻮﻧﻰ ﻫﺮﺩ ﻋﻠﻲ ﺑﻌﺪ 12 ﺍﻟﻈﻬﺮ ﺍﺭﺟﻮ ﺍﻟﺠﺪﻳﻪ ﺍﻧﺎ ﺳﺎﻟﺐ ﺍﺭﺩ ﺭﻣﺎﻧﺴﻰ ﻭﻣﻤﻜﻦ ﺗﺒﺎﺩﻝ ﻟﻠﺤﺎﺑﺐ ﻭﺩﺍ ﺭﻗﻤﻰ ﻭﻳﺎﺭﻳﺖ ﻓﻌﻼ ﺍﻟﺠﺪﻳﻪ
Wed 28-02-2018
23:18
حب
ياﺟﻤﺎعة ﻛﻼﻣﻰ ﺟﺪ ﻓﻌﻼ ﻣﺶ ﻫﺰﺍﺭ ﺍﻧﺎ ﺍﺟﺎﺯه ﺍﻟﻴﻮﻡ ﺍﻟﻰ ﺣﺎﺑﺐ ﻧﺘﻘﺎﺑﻞ ﻓﻮﻧﻰ ﻫﺮﺩ ﻋﻠﻲ ﺑﻌﺪ 12 ﺍﻟﻈﻬﺮ ﺍﺭﺟﻮ ﺍﻟﺠﺪﻳﻪ ﺍﻧﺎ ﺳﺎﻟﺐ ﺍﺭﺩ ﺭﻣﺎﻧﺴﻰ ﻭﻣﻤﻜﻦ ﺗﺒﺎﺩﻝ ﻟﻠﺤﺎﺑﺐ ﻭﺩﺍ ﺭﻗﻤﻰ ﻭﻳﺎﺭﻳﺖ ﻓﻌﻼ ﺍﻟﺠﺪﻳﻪ
23:18
حب
IMAGE
23:18
حب
ياﺟﻤﺎعة ﻛﻼﻣﻰ ﺟﺪ ﻓﻌﻼ ﻣﺶ ﻫﺰﺍﺭ ﺍﻧﺎ ﺍﺟﺎﺯه ﺍﻟﻴﻮﻡ ﺍﻟﻰ ﺣﺎﺑﺐ ﻧﺘﻘﺎﺑﻞ ﻓﻮﻧﻰ ﻫﺮﺩ ﻋﻠﻲ ﺑﻌﺪ 12 ﺍﻟﻈﻬﺮ ﺍﺭﺟﻮ ﺍﻟﺠﺪﻳﻪ ﺍﻧﺎ ﺳﺎﻟﺐ ﺍﺭﺩ ﺭﻣﺎﻧﺴﻰ ﻭﻣﻤﻜﻦ ﺗﺒﺎﺩﻝ ﻟﻠﺤﺎﺑﺐ ﻭﺩﺍ ﺭﻗﻤﻰ ﻭﻳﺎﺭﻳﺖ ﻓﻌﻼ ﺍﻟﺠﺪﻳﻪ 0128050387
23:17
حب
01280503873
Thu 22-02-2018
13:49
حب
Mon 19-02-2018
03:45
حب
أكاد أشك في نفسي لأني أكاد أشك فيك وأنت مني
يقول الناس إنك خنت عهدي ولم تحفظ هواي ولم تصوني
وأنت مناي أجمعها مشت بي إليك خوطا الشباب المطمئن
يكذب فيك كل الناس قلبي وتسمع فيك كل الناس أذني
وكم طافت عليا ظلال شك قد أقضعت مضجعي وأستعبدتني
كأني طاف بي ركب الليالي يحدث عنك في الدنيا وعني
على أني أغال
more
03:44
حب
IMAGE
Wed 14-02-2018
10:25
حب
Mon 12-02-2018
00:47
Boycott Israel

Company

Coca Cola

00:47
‏‏ ‏‏
IMAGE
00:47
‏‏ ‏‏
IMAGE
Sun 11-02-2018
15:26
حب
أنا من ضيع فى الأوهام عمره
نسيا التاريخ
أو
أونسيا ذكره
01:16
أإأبكم ولا يسمع
ال
صمت
ماهو
إلا دائما دليل لعنوان حياتى
Sat 10-02-2018
14:24
حب
Fri 09-02-2018
12:03
❤️(͡° ͜ʖ ͡°)❤️
IMAGE
12:03
(͡° ͜ʖ ͡°)
IMAGE
12:03
حب
❤️
Thu 08-02-2018
00:59
‏‏ ‏‏
IMAGE
برامج
German
Features News Settings Link-Generator FAQ Gimmick Statistic System Imprint
FAVORITES
MENUE

Visits
164570033
Today
21016